Follow Us:

Z miłości do CZEKOLADY!

Czekolada, to nie tylko jeden z najlepszych sposobów na wywołanie uśmiechu czy poprawę humoru – to może być również prawdziwa pasja łącząca się z ekologią, a nawet prawami człowieka! Brzmi to niewiarygodnie, jednak naprawdę tak jest. Nasza cukiernia Baccate daje Wam wyjątkową możliwość skomponowania tortu z certyfikowanych czekolad – czekolady koszernej, z certyfikatem Organic, Fairtrade czy Halal.

Skomponuj swoj własny tort
Czekolada koszerna: Czekolada z mlekiem pochodzącym od koszernych zwierząt, produkowana na dedykowanej linii i w pełni z obowiązującymi prawami judaizmu.

Czekolada Organic: Czekolada produkowana z organicznie uprawianych i certyfikowanych ziaren kakaowca, które są wynikiem naturalnych i przyjaznych środowisku technik upraw.

Czekolada Fairtrade: Czekolada tworzona ze składników, które są w zgodzie z regulacjami FLO. FLOCERT zaudytuje cały łańcuch dostaw.

Czekolada Halal: Czekolada w pełni spełniająca muzułmańskie prawa i wytyczne Koranu. Jest produkowana w 100% ze składników certyfikowanych halal, co zapewnia jej status czystości.

Konsultant weselny

Dowiedz się więcej o naszym
konsultancie weselnym

Cennik

Zapoznaj się z naszym
cennikiem

Słodkości

Dowiedz się więcej
o naszych słodkościach

Torty

Dowiedz się więcej
o naszych tortach